| Μάρκα κινητήρα | FAWDE |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 40kw 50kva |
| Πρότυπο GENSET | GP-FW55 |
| Εφεδρική δύναμη | 44KW 55KVA |
| Μοντέλο κινητήρα | 4DX22-65D |
| Πρωταρχική ισχύς γεννήτρου | 500KW 625KVA |
|---|---|
| Εφεδρική δύναμη γεννητριών | 550KW 688KVA |
| Μηχανή γεννήτριας 500 kW | Ktaa19-g6a |
| Εναλλακτικός γεννήτης 500 kW | STAMFORD / MECC |
| Ελέγχος γεννήτριας 500KW | Τύπος Stamford, χωρίς βούρτσα, 100% χαλκό |
| ονομαστική ισχύς | 50 kW έως 300 kW |
|---|---|
| Εφεδρική δύναμη | 55 έως 330 kW |
| κινητήρα | Μηχανή diesel YUCHAI |
| Εναλλάκτης | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110 / Smartgen |
| ονομαστική ισχύς | 40kW / 50kVA |
|---|---|
| Ανώτατη δύναμη | 44kW / 55kVA |
| Μοντέλο κινητήρα | 4DX21-45D |
| Εμπορικό σήμα εναλλακτών | Stamford / UCI224G |
| Επίπεδο θορύβου | 70 dB σε 7 μέτρα |
| Δύναμη εξόδου | 40KW 50KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Deutz |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη εξόδου | 30kw 38kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Κάμινς |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη εξόδου | 30kw 38kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | ISUZU |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Σύστημα ψύξης | Υδατοψυγμένο |
|---|---|
| Θάλασσα καυσίμου | 8 ώρες σε λειτουργία |
| Κύρια ταχύτητα | Ηλεκτρονικά |
| ταχύτητα | 1500 στροφές ανά λεπτό |
| Όροι χρήσης | Χρησιμοποίηση γης |
| Κατηγορία ισχύος | 63KVA /50 KW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 70KVA/ 55 KW |
| Μηχανή | Ντίζελ κινητήρας KOFO |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Κατηγορία ισχύος | 125KVA /100 KW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 137KVA/ 110KW |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ YUCHAI |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |