| Σύστημα ψύξης | Υδατοψυγμένο |
|---|---|
| Θάλασσα καυσίμου | 8 ώρες σε λειτουργία |
| Κύρια ταχύτητα | Ηλεκτρονικά |
| Ταχύτητα | 1500 στροφές ανά λεπτό |
| Όροι χρησιμοποίησης | Χρήση γης |
| Ετικέτα | GP17FWS |
|---|---|
| Αρχική μέθοδος | ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΑΡΞΗ |
| Πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| Ταχύτητα | 1500 στροφές ανά λεπτό |
| Επίπεδο θορύβου | 65 Db ((A) @ 7 μέτρα |
| Πρότυπο GENSET | GP220FPS |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 160KW 200KVA |
| Εφεδρική δύναμη | 176KW 220KVA |
| Μοντέλο κινητήρα | FPT FPT/NEF67TM7 |
| Χαρακτηριστικά του κινητήρα | 6κύλινδρο, 4χρονο, με στροφικό σύστημα μετά την ψύξη. |
| Πρότυπο GENSET | GP28DCS |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα | Cummins |
| Πρωταρχική δύναμη | 20kW/25kVA |
| Δύναμη αναμονής | 22KW/ 28KVA |
| Μοντέλο κινητήρα | 4B3.9-G1 |
| Κατηγορία ισχύος | 500KVA/400KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Κινεζικός κινητήρας WUXI / Wandi |
| Εναλλακτικός | Αρχικό Στάμφορντ / Μεκ Άλτε |
| Κατηγορία ισχύος | 50KVA /40 KW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 55KVA/ 44 KW |
| Μηχανή | Ντίζελ κινητήρας Ricardo KOFO |
| Εναλλακτικός | Ελήφθη, Στάμφορντ. |
| Πίνακας ελέγχου | Smartgen |
| Δύναμη εξόδου | 50 kW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Μηχανή | FAWDE |
|---|---|
| Εναλλακτικός | Κίνα Stamford |
| Ελεγκτής | Smartgen 6110 |
| Φάση | φάση 3 |
| Εγγύηση | 12 μήνες/ 1 έτος |
| Μηχανή | CUMMINS κατά FPT κατά PERKINS |
|---|---|
| Εναλλακτικός | Ελήφθη, Στάμφορντ. |
| Ελεγκτής | Smartgen 6110 |
| Φάση | φάση 3 |
| Εγγύηση | 12 μήνες/ 1 έτος |
| Πρότυπο GENSET | GP110DCS |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 80Kw/100Kva |
| Εφεδρική δύναμη | 88Kw/110Kva |
| Χαρακτηριστικά του κινητήρα | 6 κύλινδροι, 4 ροές, ψύξη με νερό, τουρμ. |
| Μάρκα κινητήρα | DCEC |