| Μηχανή | Συγκρότημα γεννήτριας ντίζελ FAWDE |
|---|---|
| Εναλλακτικός | Κίνα Stamford |
| Ελεγκτής | Smartgen 6110 |
| Φάση | Τρίτη φάση |
| Εγγύηση | 12 μήνες/ 1 έτος |
| κινητήρα | Επικαιροποιημένη συσκευή γεννήτριας κινητήρα |
|---|---|
| Εναλλάκτης | Ελήφθη, Στάμφορντ. |
| Ελεγκτής | Smartgen 6110 |
| Φάση | φάση 3 |
| Εγγύηση | Ενας χρόνος |
| Export Markets | Global |
|---|---|
| Control System | Manual/Automatic |
| Warranty | 1-2 Years |
| Power | 20kw-2000kw |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Structure | Open/Silent/Container |
|---|---|
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Control System | Manual/Automatic |
| Export Markets | Global |
| Voltage | 400V/230V/110V |
|---|---|
| Power | 20kw-2000kw |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Cooling System | Air/Water |
| Brand | Cummins, Perkins, Deutz, Volvo, MTU, Doosan, Etc. |
| Brand | Cummins, Perkins, Deutz, Volvo, MTU, Doosan, Etc. |
|---|---|
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Fuel | Diesel |
| Warranty | 1-2 Years |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Export Markets | Global |
|---|---|
| Brand | Cummins, Perkins, Deutz, Volvo, MTU, Doosan, Etc. |
| Control System | Manual/Automatic |
| Power | 20kw-2000kw |
| Fuel | Diesel |
| Brand | Cummins, Perkins, Deutz, Volvo, MTU, Doosan, Etc. |
|---|---|
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Fuel | Diesel |
| Warranty | 1-2 Years |
| Control System | Manual/Automatic |
| Power | 20kw-2000kw |
|---|---|
| Brand | Cummins, Perkins, Deutz, Volvo, MTU, Doosan, Etc. |
| Structure | Open/Silent/Container |
| Fuel | Diesel |
| Cooling System | Air/Water |
| Πρωταρχική ισχύς γεννήτρου | 500KW 625KVA |
|---|---|
| Εφεδρική δύναμη γεννητριών | 550KW 688KVA |
| Μηχανή γεννήτριας 500 kW | Ktaa19-g6a |
| Εναλλακτικός γεννήτης 500 kW | STAMFORD / MECC |
| Ελέγχος γεννήτριας 500KW | Τύπος Stamford, χωρίς βούρτσα, 100% χαλκό |