| Κατηγορία ισχύος | 15kVA/12kW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 17KVA/ 13KW |
| Ασύρματα | 65dB 7 μέτρα σούπερ σιωπηλός τύπος |
| Θάλασσα καυσίμου | 8 ώρες / 24 ώρες / 72 ώρες |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/ISO14001/CE |
| Δύναμη εξόδου | 50KW 62KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | ISUZU.Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Κατηγορία ισχύος | 200KVA /160KW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 220KVA /176KW |
| Μηχανή | Σκανγκσάι SDEC κινητήρας SC8D280D2 |
| Εναλλακτικός | STAMFORD / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | Deepsea / Smartgen |
| Κατηγορία ισχύος | 120KVA /96 KW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 132KVA/ 106KW |
| Μηχανή | Δοξαλικός κινητήρας WEICHAI KOFO |
| Εναλλακτικός | Ελήφθη, Στάμφορντ. |
| Πίνακας ελέγχου | Smartgen 6120 |
| Κατηγορία ισχύος | 500KW/625KVA |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 550 kW/688kva |
| Μηχανή | Αρχική Cummins KTAA19-G6A |
| Εναλλακτικός | Αρχικό Stamford HCI544FS |
| Πίνακας ελέγχου | Deepsea / Smartgen |
| Κατηγορία ισχύος | 125KVA /100 KW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 137KVA/ 110KW |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ YUCHAI |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Τύπος γεννητριών | Τυποποιημένη κάλυψη τύπου δοχείου |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | YUCHAI / YC6C1220L-D20 |
| Εναλλακτικός | STAMFORD / MECC ALTE |
| Ελεγκτής | Deepsea / Smartgen |
| Θάλασσα καυσίμου | 8 ώρες με 100% φόρτιση |
| Κατηγορία ισχύος | 125KVA /100 KW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 137KVA/ 110KW |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ YUCHAI |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Κατηγορία ισχύος | 125KVA /100 KW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 137KVA/ 110KW |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ YUCHAI |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| κινητήρα | Cummins |
|---|---|
| Εναλλάκτης | Κίνα Stamford |
| Ελεγκτής | Smartgen 6110 |
| Φάση | φάση 3 |
| Εγγύηση | 12 μήνες/ 1 έτος |