| Κατηγορία ισχύος | 62.5KVA /50 KW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 68.75KVA/ 55 KW |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ Cuminns/προαιρετική |
| Εναλλακτικός | Προαιρετικό |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea/Smartgen/ComAp/Smartgen/Harsen |
| Πρωτογενής ισχύς ((KVA/KW) | 120KW 150KVA |
|---|---|
| Φάση | Τρία. |
| Εφεδρική δύναμη | 132KW 165KVA |
| Συχνότητα | 50Hz |
| Μοντέλο κινητήρα | ΥC6B205L-D20 |
| Πρότυπο GENSET | GP-FW33S |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 25KW 30KVA |
| Εφεδρική δύναμη | 28KW 33KVA |
| Μάρκα κινητήρα | FAWDE |
| Μοντέλο κινητήρα | 4DW92-39D |
| κινητήρα | Cummins |
|---|---|
| Εναλλάκτης | Ελήφθη, Στάμφορντ. |
| Ελεγκτής | Smartgen 6110 |
| Φάση | φάση 3 |
| Εγγύηση | 12 μήνες/ 1 έτος |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 15 kva |
|---|---|
| Τρέχων | 21.6Α |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Κινεζικός κινητήρας FAWDE |
| Εναλλακτικός | Αρχικό Στάμφορντ / Μεκ Άλτε |
| Μηχανή | Ιταλική μάρκα C9 |
|---|---|
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | ComAp MRS16 |
| Ατμοσφαιρικός διακόπτης | MCCB DLIXI 3 πόλων ή 4 πόλων |
| Εγγύηση | 1 έτος ή 1000 ώρες |
| Σχήμα | GP55FWS |
|---|---|
| πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| Παράγοντας ισχύος | 0,8 |
| Αρχική μέθοδος | Μηχανικά ή ηλεκτρονικά |
| Χρώμα | εξαρτηθείτε |
| Ποσοστό δύναμης | 1200KW |
|---|---|
| συχνότητα | 50 Hz/60 Hz |
| Μοντέλο κινητήρα | KTA50-GS8 |
| Τετάρτη | 230/400 |
| Εναλλακτικός | STAMFORD /PI734C |
| Πρωταθλήματα σε 50HZ, 40°C περιβάλλοντος | 20kw 25kva |
|---|---|
| Σε κατάσταση αναμονής σε 50HZ, 40°C περιβάλλοντος | 22KW 27.5KVA |
| Ονομαστική ισχύς παραγωγής Gen-set | 230/400V 50Hz |
| Διάσταση (Μ×Π×Υ) | Αθόρυβο: 2000*940*1200 |
| Μάρκα κινητήρα | FAWDE |
| Τύπος γεννητριών | Σιωπηλός τύπος |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | 4DX22-50D |
| Τύπος δομής | Τέσσερις κυλίνδροι, εσωτερική επένδυση, τετραχρονική, ψύξη με νερό |
| Επίπεδο θορύβου dB@7m | 65 DB (α) |
| Εναλλακτικός | Τύπος Stamford, χωρίς βούρτσα, 100% χαλκό |