| Ποσοστό δύναμης | 1200KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50 Hz/60 Hz |
| Μοντέλο κινητήρα | KTA50-GS8 |
| Τετάρτη | 230/400 |
| Εναλλάκτης | STAMFORD /PI734C |
| Μάρκα κινητήρα | FPT |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 200kw/250KVA |
| Πρότυπο GENSET | GP275FPS |
| Δύναμη αναμονής | 220KW/ 275KVA |
| Μοντέλο κινητήρα | Επικεφαλής της FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| Μέγεθος | 40ft |
|---|---|
| κινητήρα | MTU ή CUMMINS |
| Εναλλάκτης | STAMFORD/LEORY SOMER/MARATHON/MECCALTE Η απόφαση της Επιτροπής |
| Πίνακας ελέγχου | Μεγάλα θαλάσσια βάθη |
| Μέθοδος ψύξης | Water-cooled |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 50-200KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | Ανάλογα με τη δύναμη |
| Τάση | 220v-440v |
| κινητήρας | Cummins |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 20kw 24kw 32kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ταχύτητα | 1500RPM το /1800RPM |
| Τύπος κυλίνδρων | 4 κύλινδρος 4 κτύπημα |
| Μετατόπιση (Λ) | 2.71L |
| Δύναμη εξόδου | 30KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη εξόδου | 160kW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη εξόδου | 25KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Lovol |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 30KW σε 140KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | Ανάλογα με τη δύναμη |
| Τάση | 220v-440v |
| κινητήρας | Cummins |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 50kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | Ανάλογα με τη δύναμη |
| Τάση | 220v-440v |
| κινητήρας | Cummins - 4BTA3.9 |