| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 7.6KW/8,2 KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ταχύτητα | 3000RPM το /3600RPM |
| Τύπος κυλίνδρων | 1 κύλινδρος 4 κτύπημα |
| Τύπος έναρξης | Ηλεκτρική/έναρξη χεριών |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 20kW / 25kVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | 38A |
| Τετάρτη | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Μηχανή | Ιαπωνία KUBOTA V3300-E2BG2 |
| Δύναμη εξόδου | 250KW 312KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | KOFO, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 30KW/38KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | 63A |
| Τετάρτη | 220V-480V |
| Μηχανή | Δοκιμαστική μονάδα |
| Συντελεστής ισχύος | 1 |
|---|---|
| Αριθμός φάσης | Μονοφασικοί |
| Άντεξε * το κτύπημα | 86x72 |
| Μετατόπιση μιλ. | 418 |
| Σύστημα λίπανσης | Πίεση που καταβρέχεται |
| Πρότυπο GENSET | GP69DCS |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα | Cummins |
| Πρωταρχική δύναμη | 50 kW / 63 kVA |
| Εφεδρική δύναμη | 55kW / 69kVA |
| Μοντέλο κινητήρα | 4BTA3.9-G2 |
| Μάρκα κινητήρα | FAWDE |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 30KW 38KVA (Kw/Kva) |
| Πρότυπο GENSET | PF-FW41 |
| Εφεδρική δύναμη | 33KW 41KVA (Kw/Kva) |
| Μοντέλο κινητήρα | 4DX21-53D |
| Μάρκα κινητήρα | FAWDE |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 16KW 20KVA |
| Μοντέλο κινητήρα | 4DW91-29D |
| Δύναμη αναμονής | 17.6KW 22KVA |
| Πρότυπο εναλλακτών | STAMFORD / PI 144D |
| Μάρκα κινητήρα | FAWDE |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 40kw 50kva |
| Πρότυπο GENSET | GP-FW55 |
| Εφεδρική δύναμη | 44KW 55KVA |
| Μοντέλο κινητήρα | 4DX22-65D |
| Πρωταρχική ισχύς γεννήτρου | 500KW 625KVA |
|---|---|
| Εφεδρική δύναμη γεννητριών | 550KW 688KVA |
| Μηχανή γεννήτριας 500 kW | Ktaa19-g6a |
| Εναλλακτικός γεννήτης 500 kW | STAMFORD / MECC |
| Ελέγχος γεννήτριας 500KW | Τύπος Stamford, χωρίς βούρτσα, 100% χαλκό |