| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 30KW σε 140KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | Ανάλογα με τη δύναμη |
| Τάση | 220v-440v |
| κινητήρας | Cummins |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 70,6 kW / 8,2 kW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ταχύτητα | 3000 στροφές / 3600 στροφές / λεπτό |
| Τύπος κυλίνδρου | 1 κύλινδρο 4 ροών |
| Τύπος εκκίνησης | Ηλεκτρική / χειροκίνητη εκκίνηση |
| Πρωταρχική δύναμη | 40KW 50KVA |
|---|---|
| Εφεδρική δύναμη | 44KW 55KVA |
| Μοντέλο κινητήρα | 4BTA3.9-G2 |
| Τύπος εξόδου | Εναλλασσόμενο ρεύμα τριφασικό |
| Πρότυπο εναλλακτών | STAMFORD UCI224D |
| Μάρκα κινητήρα | FAWDE |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 30kw 38kva |
| Πρότυπο GENSET | GP41FWS |
| Δύναμη αναμονής | 33KW 41KVA |
| Μοντέλο κινητήρα | 4DX21-53D |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 2.5kva έως 6,5kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ταχύτητα | 1500rpm το /1800rpm |
| Τύπος κυλίνδρου | 4 κύλινδροι 4 χρόνων |
| Τύπος διαχειριστή | Μηχανική / Ηλεκτρονική |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 2.5kva /2.8kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ταχύτητα | 3000 στροφές / 3600 στροφές / λεπτό |
| Τύπος κυλίνδρου | 1 κύλινδρο 4 ροών |
| Τύπος εκκίνησης | Ηλεκτρική / χειροκίνητη εκκίνηση |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 30KW σε 140KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | Ανάλογα με τη δύναμη |
| Τάση | 220v-440v |
| κινητήρας | Cummins |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 8kVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ταχύτητα | 3000 στροφές / 3600 στροφές / λεπτό |
| Τύπος κυλίνδρου | 1 κύλινδρο 4 ροών |
| Τύπος εκκίνησης | Ηλεκτρική / χειροκίνητη εκκίνηση |
| Ισχύς | 15KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | Προαστείου |
| Εναλλάκτης | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, μαραθώνιος, Wattek για προαιρετικό |
| Ισχύς | 17kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | Κινεζικό FAWDE/Xichai |
| Τύπος Genset | Ανοικτός τύπος, σιωπηλός τύπος |