| Engine Brand | Doosan |
|---|---|
| Start Method | Electric Motor |
| Starting System | 12V DC Electric Start |
| Rated Frequency | 50 Hz |
| Installation Method | Fixed |
| Start Method | Electric Motor |
|---|---|
| Weight | 6200kg |
| Air Breaker | MCCB DLIXI 3 Pole Or 4 Pole |
| Rated Frequency | 50 Hz |
| Starting System | 12V DC Electric Start |
| Genset Type | Trailer Type |
|---|---|
| Rated Frequency | 50 Hz |
| Air Breaker | MCCB DLIXI 3 Pole Or 4 Pole |
| Engine Brand | Doosan |
| Installation Method | Fixed |
| Πρωταρχική ισχύς γεννήτρου | 500KW 625KVA |
|---|---|
| Εφεδρική δύναμη γεννητριών | 550KW 688KVA |
| Μηχανή γεννήτριας 500 kW | Ktaa19-g6a |
| Εναλλακτικός γεννήτης 500 kW | STAMFORD / MECC |
| Ελέγχος γεννήτριας 500KW | Τύπος Stamford, χωρίς βούρτσα, 100% χαλκό |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5.5KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ταχύτητα | 3000RPM το /3600RPM |
| Τύπος κυλίνδρων | 1 κύλινδρος 4 κτύπημα |
| Τύπος έναρξης | Ηλεκτρική/έναρξη χεριών |
| Μέγεθος | 20ft |
|---|---|
| κινητήρα | MTU ή CUMMINS |
| Εναλλάκτης | STAMFORD/LEORY SOMER/MARATHON/MECCALTE Η απόφαση της Επιτροπής |
| Πίνακας ελέγχου | Μεγάλα θαλάσσια βάθη |
| Μέθοδος ψύξης | Water-cooled |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 125kw 140kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | Ανάλογα με τη δύναμη |
| Τάση | 220v-440v |
| κινητήρας | Cummins - 6CTA8.3-GM |
| Δύναμη εξόδου | 100 kW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη εξόδου | 80kW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Lovol |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη εξόδου | 100kVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Lovol |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |