| κινητήρα | Επικαιροποιημένη συσκευή γεννήτριας κινητήρα |
|---|---|
| Εναλλάκτης | Ελήφθη, Στάμφορντ. |
| Ελεγκτής | Smartgen 6110 |
| Φάση | φάση 3 |
| Εγγύηση | Ενας χρόνος |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 3KVA/3KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 300A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V86 αέρας μηχανών diesel που δροσίζεται |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 20kva έως 200kva |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 22kva έως 220kva |
| Τρέχων | 50A έως 500A |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Ντίζελ κινητήρας Foton Lovol |
| Κατηγορία ισχύος | 125KVA /100 KW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 137KVA/ 110KW |
| Μηχανή | Ντίζελ κινητήρας KOFO |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 4610 / Smartgen |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 6KW/6.2KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 27A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 188F, αέρας που δροσίζεται, δύναμη diesel |
| Ονομασία του προϊόντος | σε αναμονή 220kw ηχομόνωση πετρελαιοκινητήρα |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | IOS9001 |
| Αριθμός Φάσης | 3 |
| Συντελεστής ισχύος | 0.8 |
| Μοντέλο κινητήρα | Επικεφαλής της FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| Τύπος γεννητριών | Φορητός/Homeuse genset |
|---|---|
| Πρότυπο μηχανών | PowerFriend/188FAGE |
| Καθαρό βάρος | 170kg |
| Εγγύηση | 12 ώρες Months/1000 |
| Συντελεστής ισχύος | 1 |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεννήτρια ντίζελ |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα | FPT |
| Πρωταρχική δύναμη | 64KW 80KVA |
| Πρότυπο GENSET | PF-IV88S |
| Δύναμη αναμονής | 70KW 88KVA |
| Προϊόν | δροσισμένη νερό γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Θάλασσα καυσίμου | 8 ώρες σε λειτουργία |
| Ταχύτητα | 1500rpm/1800rpm |
| Όροι χρήσης | Χρησιμοποίηση γης |
| ΑΤΣ | Προαιρετικό |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεννήτρια ντίζελ |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 24KW/30KVA |
| Τετάρτη | 230/400V |
| Μηχανή | Ιταλία FPT FPT κινητήρας |
| ΜΚΚΒ | Delixi /ABB |