| Κατηγορία ισχύος | 125KVA /100 KW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 137KVA/ 110KW |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ YUCHAI |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| ονομαστική ισχύς | 50 kW έως 300 kW |
|---|---|
| Εφεδρική δύναμη | 55 έως 330 kW |
| κινητήρα | Μηχανή diesel YUCHAI |
| Εναλλάκτης | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Κατηγορία ισχύος | 120KVA /96 KW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 132KVA/ 106KW |
| Μηχανή | Δοξαλικός κινητήρας WEICHAI KOFO |
| Εναλλακτικός | Ελήφθη, Στάμφορντ. |
| Πίνακας ελέγχου | Smartgen 6120 |
| Ατμοσφαιρικός διακόπτης | MCCB DLIXI 3 πόλος |
|---|---|
| Κατηγορία ισχύος | 30KVA / 24KW |
| Δύναμη αναμονής | 33KVA/ 26KW |
| Εγγύηση | 1 έτος ή 1000 ώρες |
| Μηχανή | Ντίζελ κινητήρας Ricardo KOFO |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 6000w |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 15A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 188F δροσισμένη αέρας μηχανή diesel |
| Κατηγορία ισχύος | 80 kW/100kva |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 88 kW/110kva |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ YUCHAI |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 12KW/12KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 54A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V92, μηχανή diesel 2 κυλίνδρων, αέρας που δροσίζεται |
| Κατηγορία ισχύος | 125KVA /100 KW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 137KVA/ 110KW |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ YUCHAI |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Κατηγορία ισχύος | 63KVA /50 KW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 70KVA/ 55 KW |
| Μηχανή | Δοκιμαστικό κινητήρα YUCHAI YC4D85Z-D20 |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 190A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 1 κύλινδρος 4 μηχανή κτυπήματος, δύναμη diesel |