| Κατηγορία ισχύος | 30kVA/24kW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Κινεζικός κινητήρας ντίζελ YANGDONG |
| Εναλλακτικός | Αρχικό Στάμφορντ / Μεκ Άλτε |
| Κατηγορία ισχύος | 500kVA / 400kW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 550kVA / 440kW |
| Μηχανή | Κούμινς κινητήρας ντίζελ KTA19-G4 |
| Εναλλακτικός | Stamford |
| Ελεγκτής | DEEPSEA 7320 |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 13KW/13KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 54A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V92, μηχανή diesel 2 κυλίνδρων, αέρας που δροσίζεται |
| Κατηγορία ισχύος | 800KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 400V |
| Μηχανή | Κάμινς |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Τύπος γεννητριών | Φορητός/Homeuse genset |
|---|---|
| Πρότυπο μηχανών | PowerFriend/188FAGE |
| Καθαρό βάρος | 170kg |
| Εγγύηση | 12 ώρες Months/1000 |
| Συντελεστής ισχύος | 1 |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 8kw/10kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V86, μηχανή diesel 2 κυλίνδρων |
| Κατηγορία ισχύος | 63KVA /50 KW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 70KVA/ 55 KW |
| Μηχανή | Ντίζελ κινητήρας KOFO |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Κατηγορία ισχύος | 125KVA /100 KW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 137KVA/ 110KW |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ YUCHAI |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Μηχανή | Πρωτότυπος κινητήρας ντίζελ της Κορέας Doosan |
|---|---|
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Ατμοσφαιρικός διακόπτης | MCCB DLIXI 3 πόλων ή 4 πόλων |
| Εγγύηση | 1 έτος ή 1000 ώρες |
| Κατηγορία ισχύος | 250KVA /200 KW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 275KVA/ 220KW |
| Μηχανή | Πρωτότυπος κινητήρας ντίζελ της Κορέας Doosan |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |