| ονομαστική ισχύς | 50 kW έως 300 kW |
|---|---|
| Εφεδρική δύναμη | 55 έως 330 kW |
| κινητήρα | Μηχανή diesel YUCHAI |
| Εναλλάκτης | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Ποσοστό δύναμης | 1200KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50 Hz/60 Hz |
| Μοντέλο κινητήρα | KTA50-GS8 |
| Τετάρτη | 230/400 |
| Εναλλάκτης | STAMFORD /PI734C |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 6KW/7KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 35A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V86, μηχανή diesel 2 κυλίνδρων |
| Κατηγορία ισχύος | 50 kW έως 300 kW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 55 έως 330 kW |
| Μηχανή | Μηχανή diesel YUCHAI |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Κατηγορία ισχύος | 50 kW έως 300 kW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 55 έως 330 kW |
| Μηχανή | Μηχανή diesel YUCHAI |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Κατηγορία ισχύος | 50KVA /40 KW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 55KVA/ 44 KW |
| Μηχανή | Ντίζελ κινητήρας Ricardo KOFO |
| Εναλλακτικός | Ελήφθη, Στάμφορντ. |
| Πίνακας ελέγχου | Smartgen |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 13KW/13KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 54A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V92, μηχανή diesel 2 κυλίνδρων, αέρας που δροσίζεται |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 8kw/8kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 32A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 198F, 1 κύλινδρος, 4 κτυπήστε, μηχανή diesel |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5000W/5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE, 1 κύλινδρος, μηχανή diesel |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 13KW/13KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 54A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V92, μηχανή diesel 2 κυλίνδρων, αέρας που δροσίζεται |