| Τύπος γεννήτριας | Ησυχία. Ανοίξτε. |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς εξόδου | 5.0KW 5,5KVA |
| Μηχανή | 188FAGE |
| Τύπος δομής | Μονόκύλινδρο, με επένδυση 4 ροών, άμεση ένεση |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα |
| ονομαστική ισχύς | 50 kW έως 300 kW |
|---|---|
| Εφεδρική δύναμη | 55 έως 330 kW |
| κινητήρα | Μηχανή diesel YUCHAI |
| Εναλλάκτης | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Όνομα Προϊόντος | Diesel Generator |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 11 11,5 (Kw/Kva) |
| Πρότυπο Genset | PD15st |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα μηχανών | 2 ο κύλινδρος, 4 κτυπά, αερόψυκτος |
| Πρότυπο μηχανών | 292F |
| Ποσοστό δύναμης | 1200KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50 Hz/60 Hz |
| Μοντέλο κινητήρα | KTA50-GS8 |
| Τετάρτη | 230/400 |
| Εναλλάκτης | STAMFORD /PI734C |
| Κατηγορία ισχύος | 50 kW έως 300 kW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 55 έως 330 kW |
| Μηχανή | Μηχανή diesel YUCHAI |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Αριθμό μοντέλου | GPE2V80 |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Δίδυμο σε V, τετραχρονικό, ψυγμένο με νερό |
| Καύσιμο | Ντίζελ |
| Ονομαστική ισχύς εξόδου (KW) | 12KW ((16.32HP)/3000 14KW ((19.0HP)/36000 |
| Μέγιστη ισχύς (kw) (Hp) | 12.5KW ((17.0HP)/3000 14.5KW ((20.0HP)/36000 |
| Μάρκα | Diesel engine |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | GP33FWS |
| Διορισμένη τάση | 220/380V, 230/400V |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 45.1Α |
| Κατηγορία ταχύτητας | 1500rpm/1800rpm |
| Αριθμό μοντέλου | GPE292F |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Δύο κυλίνδροι, τετραχρονη, με ψύξη αέρα |
| Καύσιμο | Ντίζελ |
| Ονομαστική ισχύς (kw) (Hp) | 14(19.0)/3000 15.5(21.0)/36000 |
| Μέγιστη ισχύς (kw) (Hp) | 15(20.5)/3000 16(22.0)/36000 |
| Αριθμό μοντέλου | GPE2V88F |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Δίδυμο σε V, τετραχρονικό, ψύξη αέρα |
| Καύσιμο | Ντίζελ |
| Ονομαστική ισχύς εξόδου (KW) | 13(18.0)/3000 14(19.0)/36000 |
| Μέγιστη ισχύς (kw) (Hp) | 12.5(17.0)/3000 14.5(20.0)/36000 |
| Ονομασία | Γεννήτρια diesel Fawde |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 25KW 30KVA |
| Πρότυπο GENSET | PF-FW33S |
| Εφεδρική δύναμη | 28KW 33KVA |
| Μοντέλο κινητήρα | 4DW92-39D |