| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 25KVA / 20 KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 50Α |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ FAW / 4DW91-29D |
| Κατηγορία ισχύος | 50KVA /40 KW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 55KVA/ 44 KW |
| Μηχανή | Ντίζελ κινητήρας Ricardo KOFO |
| Εναλλακτικός | Ελήφθη, Στάμφορντ. |
| Πίνακας ελέγχου | Smartgen |
| Κατηγορία ισχύος | 125KVA /100 KW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 137KVA/ 110KW |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ YUCHAI |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Τύπος γεννητριών | Φορητός/Homeuse |
|---|---|
| Πρότυπο μηχανών | IF188FAGE |
| Καθαρό βάρος | 170kg |
| Εγγύηση | 12 ώρες Months/1000 |
| Συντελεστής ισχύος | 1 |
| Κατηγορία ισχύος | 125KVA /100 KW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 137KVA/ 110KW |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ YUCHAI |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Κατηγορία ισχύος | 500kVA / 400kW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 550kVA / 440kW |
| Μηχανή | Κούμινς κινητήρας ντίζελ KTA19-G4 |
| Εναλλακτικός | Stamford |
| Ελεγκτής | DEEPSEA 7320 |
| Κατηγορία ισχύος | 62.5KVA /50 KW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 68.75KVA/ 55 KW |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ Cuminns/προαιρετική |
| Εναλλακτικός | Προαιρετικό |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea/Smartgen/ComAp/Smartgen/Harsen |
| Σχήμα | GP55LVS |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| Παράγοντας ισχύος | 0,8 |
| Δομή γεννήματος | Σιωπηλός |
| Τάξη μόνωσης | H |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεννήτρια ντίζελ |
|---|---|
| Πρωτογενής ισχύς ((KVA/KW) | 90KW 113KVA |
| Μοντέλο κινητήρα | 6BT5.9-G1 |
| Δύναμη αναμονής | 100KW 125KVA |
| Διορισμένη τάση | 230/400V |
| Μηχανή | Συγκρότημα γεννήτριας ντίζελ FAWDE |
|---|---|
| Εναλλακτικός | Κίνα Stamford |
| Ελεγκτής | Smartgen 6110 |
| Φάση | Τρίτη φάση |
| Εγγύηση | 12 μήνες/ 1 έτος |