| ονομαστική ισχύς | 220KW/275KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 396Α |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | FPT FPT/ C87TE1D |
| Δύναμη εξόδου | 360kW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | FPT |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Σχήμα | GP440FPS |
|---|---|
| Πρωταρχικός | 320KW 400KVA |
| Εφεδρικός | 352KW 440KVA |
| Ονομαστική ισχύς παραγωγής Gen-set | 220/380V 50HZ |
| Μέγεθος (L × W × H) mm | 4800x1400x2230 χιλιοστά |
| Κατηγορία ισχύος | 40kW / 50kVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Ηλεκτρικό ρεύμα | 72A |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | FPT FPT/ NEF45Am1A |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 200KW/250KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Ιταλία FPT FPT κινητήρας |
| Ελεγκτής | Deepsea / ComAp / Harsen / Smartgen 6120 |
| Πρωταρχική δύναμη | 80kw 100kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz |
| Μοντέλο κινητήρα | Επικαιροποιημένη τεχνική πρόβλεψη FPT/NEF45TM2A |
| Τετάρτη | 230/400V |
| Εναλλακτικός | MECC ALTE/ECP34-2S/4 |
| Πρότυπο GENSET | GP220FPS |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα | FPT |
| Μοντέλο κινητήρα | FPT FPT / NEF67TM7 |
| Πρωταρχική δύναμη | 160KW 200KVA |
| Δύναμη αναμονής | 176KW 220KVA |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 50-200KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | Ανάλογα με τη δύναμη |
| Τάση | 220v-440v |
| κινητήρας | Cummins |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 180A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FA |
| ονομαστική ισχύς | 400KW/500KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 720A |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | FPT/ (ΙΤΑΛΙΑ) |