| Ισχύς | 1.7kW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | 186F |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| ονομαστική ισχύς | 200KVA /160KW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 220KVA /176KW |
| Μηχανή | Ιταλία FPT C9 |
| Εναλλακτικός | STAMFORD / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | Deepsea / Smartgen |
| Δύναμη εξόδου | 360kW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | FPT |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Κατηγορία ισχύος | 300KW/375KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 540Α |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | FPT/ (ΙΤΑΛΙΑ) CURSOR13TE2A |
| Κατηγορία ισχύος | 80KW /100KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 144A |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | FPT FPT/NEF67Sm1 |
| ονομαστική ισχύς | 220KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 396Α |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | FPT FPT/ C87TE1D |
| ονομαστική ισχύς | 300KW/375KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 540Α |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | Euro Italy FPT/ (ΙΤΑΛΙΑ) CURSOR13TE2A |
| ονομαστική ισχύς | 220KW/275KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 396Α |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | FPT FPT/ C87TE1D |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 80kw 100kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz |
| Τρέχων | 144A |
| Τετάρτη | 230/400V |
| Μηχανή | FPT/NEF67Sm1 |
| Μάρκα κινητήρα | FPT |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 320 kW 400 KVA |
| Πρότυπο GENSET | GP440FPS |
| Δύναμη αναμονής | 352kW 440KVA |
| Μοντέλο κινητήρα | C13 |