| Ποσοστό δύναμης | 200kw |
|---|---|
| Συχνότητα | 50 Hz/60 Hz |
| Μηχανή | Επικεφαλής της FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| Τετάρτη | 230/400 |
| Εναλλακτικός | Τύπος Stamford/stamford |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 2.7KW/3KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 6A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 178F |
| Δύναμη (εφεδρική) | Εφεδρικό 150kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | Ανάλογα με τη δύναμη |
| Τάση | 220v-440v |
| κινητήρας | Cummins |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 250KW/ 313KVA 280KW/344KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 450A |
| Τετάρτη | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Μηχανή | FPT / C9 |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 240KW/ 300KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 432A |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Cummins /MTAA11-G3 |
| Αριθμός Φάσης | 3 |
|---|---|
| Συντελεστής ισχύος | 0.8 |
| Μοντέλο κινητήρα | Επικεφαλής της FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| Δομή γεννήματος | Σιωπηλός |
| Τάξη μόνωσης | H |
| Κατηγορία ισχύος | 60kW/75kVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | Από 220v σε 690v για να διαλέξετε |
| Μηχανή | FPT/Ιταλία |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Μάρκα κινητήρα | FPT |
|---|---|
| Πρότυπο GENSET | GP481FPS |
| Πρωταρχική δύναμη | 350KW 413KVA |
| Δύναμη αναμονής | 385KW 481KVA |
| Μοντέλο κινητήρα | FPT FPT/ C13TE3A |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 3KVA/3KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 300A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V86 αέρας μηχανών diesel που δροσίζεται |
| Ισχύς | 6KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | 188FAE |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |