| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | 22.7A |
| Τετάρτη | 220/230/240V |
| Μηχανή | 186FAE 4 στροφές |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 10kw/12.5kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 35A |
| Τάση | 220/230/240V |
| Μηχανή diesel | 292, κύλινδρος 2 στη γραμμή, 4 κτυπούν, αέρας που δροσίζεται |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 8kw/10kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V86, μηχανή diesel 2 κυλίνδρων |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5000W/5500W |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 7kva έως 30kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | Ανάλογα με την ισχύ |
| Τετάρτη | 220V-690V |
| Μηχανή | Yangdong |
| Ισχύς | 30kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | Προαστείου |
| Εναλλάκτης | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, μαραθώνιος, Wattek για προαιρετικό |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 80kva 64kw |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | Ανάλογα με την ισχύ |
| Τετάρτη | 220V-690V |
| Μηχανή | ΡΙΚΑΡΔΟ |
| Δύναμη εξόδου | 80 kW/100kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | FPT |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5000W/5500W |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE |
| Δύναμη εξόδου | 50kw 63kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα Yuchai για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |