| Δύναμη εξόδου | 20kw 25kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη εξόδου | 50kw 63kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Ονομασία του προϊόντος | Πρωτογεννήτρια ισχύος χαμηλότερου θορύβου 200 kW |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| Αριθμός Φάσης | 3 |
| Συντελεστής ισχύος | 0.8 |
| Μοντέλο κινητήρα | Επικεφαλής της FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεννήτρια ντίζελ |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα | FPT |
| Πρωταρχική δύναμη | 160KW 200KVA |
| Πρότυπο GENSET | GP220FPS |
| Δύναμη αναμονής | 176KW 220KVA |
| Εφεδρική δύναμη | 8kw/10kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V86, δροσισμένη μηχανή diesel 2 κυλίνδρων αέρας |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 25KVA / 20 KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 36A |
| Τετάρτη | 220/380V,230/240V |
| Μηχανή | Μηχανή Cummins/ 4B3.9-G1 |
| Μάρκα κινητήρα | FPT |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 64KW 80KVA |
| Πρότυπο GENSET | GP88FPS |
| Δύναμη αναμονής | 70KW 88KVA |
| Μοντέλο κινητήρα | FPT FPT/NEF45SM3 |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 10 σε 500kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| AVR | Αβούρτσιστος |
| ρουλεμάν | Ενιαίος/διπλάσιο |
| Χαλκός | Χαλκός 100% |
| Μάρκα κινητήρα | FPT FPT ((Ιταλικό σήμα) |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 240KW 300KVA |
| Πρότυπο GENSET | GP330FPS |
| Δύναμη αναμονής | 264KW 330KVA |
| Μοντέλο κινητήρα | Επικαιροποιημένη τεχνική υπηρεσία FPT/CURSOR87TE4 |
| ονομαστική ισχύς | 80KW /100KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 144A |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | Euro Italy FPT/ (ΙΤΑΛΙΑ) |