| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5KVA το /5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FA |
| Δύναμη εξόδου | 50KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| ονομαστική ισχύς | 100 kW /125 KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 180A |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | EURO FPT/ NEF67Sm1 |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5.5KVA/6KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | 20Α |
| Τετάρτη | 220/230/240V |
| Μηχανή | 186FAE 4 στροφές |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 280KW/350KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz |
| Τρέχων | 504A |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Cummins / NTA855-G4 |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 24KW/30KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50hz |
| Τρέχων | 43.2A |
| Τετάρτη | 230/400V |
| Μηχανή | Cummins / 4BTA3.9-G1 |
| ισχύς εξόδου | 50kw 63kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Σύστημα ψύξης | Υδατοψυγμένο |
|---|---|
| Θάλασσα καυσίμου | 8 ώρες σε λειτουργία |
| Κύρια ταχύτητα | Ηλεκτρονικά |
| ταχύτητα | 1500 στροφές ανά λεπτό |
| Όροι χρήσης | Χρησιμοποίηση γης |
| Ποσοστό δύναμης | 200kw |
|---|---|
| Συχνότητα | 50 Hz/60 Hz |
| Μηχανή | Επικεφαλής της FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| Τετάρτη | 230/400 |
| Εναλλακτικός | Τύπος Stamford/stamford |