| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 6KVA/6.5KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 27A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 188FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5000W/5500W |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FA |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 6KW/6KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 7KW/7KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 15A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 8kw/10kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 35A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V86, μηχανή diesel 2 κυλίνδρων |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5.5KVA/6KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 3KVA/3.5KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ικανότητα συγκόλλησης | 30A-300A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V86 μηχανή diesel 2 κύλινδρος 4 κτύπημα |
| Κατηγορία ισχύος | 125KVA /100 KW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 137KVA/ 110KW |
| Μηχανή | Ντίζελ κινητήρας KOFO |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 4610 / Smartgen |
| Δύναμη δύναμης | 500kVA 400kW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 550kVA 440KW |
| Frenquency | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220V-690V |
| Μηχανή | CCEC/USA Cummins |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 4.5KVA το /4.5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FA |