| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 100Kw/125Kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 180A |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | FPT/Προέλευση Ιταλία |
| ονομαστική ισχύς | 125KVA/100KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 180A |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | FPT/ NEF67Sm1 ((ΙΤΑΛΙΑ) |
| Start System | Electric Auto Start |
|---|---|
| Insulation Class | Class H |
| Hs Code | 85021200 |
| Stamford Alternator | LVI634C |
| Voltage | 220V / 380V / 440V |
| Purpose | Marine Emergency Generating On Deck |
|---|---|
| Induction | TC |
| Stamford Alternator | LVI634C |
| Temperature Rise | Class F |
| Insulation Class | Class H |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5000W/5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE |
| Δύναμη (εφεδρική) | 10kw/12.5kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 35A |
| Τάση | 220/230/240V |
| Μηχανή diesel | 292, κύλινδρος 2 στη γραμμή |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 6.5KVA/7KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 188FAE |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 12KW/12KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 54A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V92, μηχανή diesel 2 κυλίνδρων, αέρας που δροσίζεται |
| Hs Code | 85021200 |
|---|---|
| Voltage | 220V / 380V / 440V |
| Alternator | Stamford, Leroy Somer ,Marathon,Engga |
| Weight | Varies By Model, Approx. 1000-5000 Kg |
| Temperature Rise | Class F |
| Engine Model | 170F(E)/178F(E)/186FA(E) |
|---|---|
| Phase | 3 Phase Or Single Phase |
| Engine Speed | 3000rpm/3600rpm |
| Output Power | 5Kw |
| Color | Depend |