| Insulation Class | H |
|---|---|
| Alternator | Stamford |
| Starting Method | 12V Electrical Strating |
| Alternator Brand | Stamford |
| Control Panel | Smartgen |
| Engine Type | 4-Stroke |
|---|---|
| Options | ATS,Customer's Logo,color |
| Noise Level | 50-65 DB |
| Engine Model | 170F(E)/178F(E)/186FA(E) |
| Generator Type | Portable/Homeuse Genset |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5KVA το /5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FA |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 7KW το /7KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 192FAE |
| ονομαστική ισχύς | 300kVA /240kW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 432A |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | FPT/ CURSOR87TE4 |
| ονομαστική ισχύς | 40kw/50kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 72A |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | FPT FPT/ NEF45Am1A |
| Φάση | Φάση 3 |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος ή 1000 ώρες |
| Μηχανή | FPT NEF67SM1 |
| Εναλλακτικός | Μεκαλτέ, λαμβάνω Στάμφορντ, Στάμφορντ. |
| Ελεγκτής | SmartGen |
| Φάση | Φάση 3 |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος ή 1000 ώρες |
| Μηχανή | FPT NEF67SM1 |
| Εναλλακτικός | Μεκαλτέ, λαμβάνω Στάμφορντ, Στάμφορντ. |
| Ελεγκτής | SmartGen |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5KVA το /5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FA |
| ονομαστική ισχύς | 40kw/50kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 72A |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | FPT FPT/ NEF45Am1A |