| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 180A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FA |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 50-200KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | Ανάλογα με τη δύναμη |
| Τάση | 220v-440v |
| κινητήρας | Cummins |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 50-200KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | Ανάλογα με τη δύναμη |
| Τάση | 220v-440v |
| κινητήρας | Cummins |
| Δύναμη εξόδου | 280kw 350kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | FPT |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| ονομαστική ισχύς | 320kw/400kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 576A |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | Euro Italy FPT/ (ΙΤΑΛΙΑ) |
| ονομαστική ισχύς | 40kW / 50kVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 72A |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | FPT FPT/ NEF45Am1A |
| ονομαστική ισχύς | 60kW/75kVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 108A |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | FPT FPT/ NEF45SM2A |
| Ισχύς | 5kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | Κινεζικά |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| ονομαστική ισχύς | 160kW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 288A |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | FPT/ NEF67TM7 |
| Ισχύς | 6KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | 188F |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |