| Δύναμη (πρωταρχική) | 11.5KW/50HZ, 14.6KW/60HZ |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ταχύτητα | 1500RPM το /1800RPM |
| Τύπος κυλίνδρων | κύλινδρος 2 |
| Μετατόπιση (Λ) | 1.651 Λ |
| Δύναμη παραγωγής μηχανών | 25kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | Isuzu |
| Τύπος Genset | Ανοικτός τύπος, σιωπηλός τύπος |
| Αριθμό μοντέλου | GPE2V80 |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Δίδυμο σε V, τετραχρονικό, ψυγμένο με νερό |
| Καύσιμο | Ντίζελ |
| Ονομαστική ισχύς εξόδου (KW) | 12KW ((16.32HP)/3000 14KW ((19.0HP)/36000 |
| Μέγιστη ισχύς (kw) (Hp) | 12.5KW ((17.0HP)/3000 14.5KW ((20.0HP)/36000 |
| Αριθμό μοντέλου | GPE292F |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Δύο κυλίνδροι, τετραχρονη, με ψύξη αέρα |
| Καύσιμο | Ντίζελ |
| Ονομαστική ισχύς (kw) (Hp) | 14(19.0)/3000 15.5(21.0)/36000 |
| Μέγιστη ισχύς (kw) (Hp) | 15(20.5)/3000 16(22.0)/36000 |
| Αριθμό μοντέλου | GPE2V88F |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Δίδυμο σε V, τετραχρονικό, ψύξη αέρα |
| Καύσιμο | Ντίζελ |
| Ονομαστική ισχύς εξόδου (KW) | 13(18.0)/3000 14(19.0)/36000 |
| Μέγιστη ισχύς (kw) (Hp) | 12.5(17.0)/3000 14.5(20.0)/36000 |
| Τύπο φωτός | 4X400W αλογονίδιο μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος μηχανών | δύναμη diesel, αέρας 186FA που δροσίζεται |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| Τύπο φωτός | 4X1000W αλογονίδιο μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος μηχανών | δύναμη diesel, αέρας 186FA που δροσίζεται |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |