| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 110kw σε 682kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ταχύτητα | 1500RPM το /1800RPM |
| Τύπος κυλίνδρων | κύλινδρος 6 και 12 κύλινδρος 4 κτύπημα |
| Τύπος κυβερνητών | Μηχανικός/ηλεκτρικός |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 70,6 kW / 8,2 kW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ταχύτητα | 3000 στροφές / 3600 στροφές / λεπτό |
| Τύπος κυλίνδρου | 1 κύλινδρο 4 ροών |
| Τύπος εκκίνησης | Ηλεκτρική / χειροκίνητη εκκίνηση |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 7.6KW/8,2 KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ταχύτητα | 3000RPM το /3600RPM |
| Τύπος κυλίνδρων | 1 κύλινδρος 4 κτύπημα |
| Τύπος έναρξης | Ηλεκτρική/έναρξη χεριών |
| Κατηγορία ισχύος | 360 kW / 450 kVA |
|---|---|
| Μέγιστη ισχύς | 400 kW / 500 kVA |
| Μηχανή | Ντουζάν DP158LC |
| Εναλλακτικός | STAMFORD / MECC |
| Ελεγκτής | DEEPSEA 7320 |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 20kw 24kw 32kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ταχύτητα | 1500RPM το /1800RPM |
| Τύπος κυλίνδρων | 4 κύλινδρος 4 κτύπημα |
| Μετατόπιση (Λ) | 2.71L |
| Τύπο φωτός | 4X1000W/αλογονίδιο μετάλλων 4x400w |
|---|---|
| Τύπος μηχανών | δύναμη diesel, αέρας 186FA που δροσίζεται |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| Τύπος γεννήτριας | Ησυχία. Ανοίξτε. |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς εξόδου | 5.0KW 5,5KVA |
| Μηχανή | 188FAGE |
| Τύπος δομής | Μονόκύλινδρο, με επένδυση 4 ροών, άμεση ένεση |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 2.5kva έως 6,5kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ταχύτητα | 1500rpm το /1800rpm |
| Τύπος κυλίνδρου | 4 κύλινδροι 4 χρόνων |
| Τύπος διαχειριστή | Μηχανική / Ηλεκτρονική |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 17kw 70kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ταχύτητα | 1500RPM το /1800RPM |
| Τύπος κυλίνδρων | 4 κύλινδρος 4 κτύπημα |
| Τύπος κυβερνητών | Μηχανικός/ηλεκτρονικός |
| Δύναμη εξόδου | 160kw 200kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | Μέχρι την τάση της χώρας του πελάτη |
| Μηχανή | Cummins/6CTAA8.3-G2 |
| Εναλλακτικός | Stamford |