| Σύστημα ψύξης | ψύξη νερού |
|---|---|
| Θάλασσα καυσίμου | 8 ώρες σε λειτουργία |
| Κύρια ταχύτητα | Ηλεκτρονικά |
| Ταχύτητα | 1500 στροφές ανά λεπτό |
| Όροι χρήσης | Χρησιμοποίηση γης |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 6 kW έως 30 kW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | Ανάλογα με την ισχύ |
| Τετάρτη | 220V-690V |
| Μηχανή | KUBOTA |
| Τύπο φωτός | 4X1000W αλογονίδιο μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος μηχανών | δύναμη diesel, αέρας 186FA που δροσίζεται |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 35KW/43KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | 63A |
| Τετάρτη | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Μηχανή | ISUZU 4JB1TA |
| Τύπο φωτός | 4X400W/αλογονίδιο μετάλλων 4X1000W |
|---|---|
| Τύπος μηχανών | δύναμη diesel, αέρας 186FA που δροσίζονται, ενιαίος κύλινδρος, κτύπημα 4 |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| Τύπο φωτός | 4x1500W αλογονίδιο μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος μηχανών | Laidong/KM380 |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| Τύπο φωτός | 4X400W αλογονίδιο μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος μηχανών | δύναμη diesel, αέρας 186FA που δροσίζεται |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 16kw 20ka |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| AVR | Αβούρτσιστος |
| ρουλεμάν | Ενιαίος/διπλάσιο |
| Χαλκός | Χαλκός 100% |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 400KW 500KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| AVR | Αβούρτσιστος |
| ρουλεμάν | Ενιαίος/διπλάσιο |
| Χαλκός | Χαλκός 100% |
| Δύναμη εξόδου | 10kva σε 80kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Αρχική ισχύς UK perkins |
| Εναλλακτικός | Αρχικό Στάμφορντ / Μεκ Άλτε |