| Τύπος γεννητριών | Σιωπηλός τύπος |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | 4DX22-50D |
| Τύπος δομής | Τέσσερις κυλίνδροι, εσωτερική επένδυση, τετραχρονική, ψύξη με νερό |
| Επίπεδο θορύβου dB@7m | 65 DB (α) |
| Εναλλακτικός | Τύπος Stamford, χωρίς βούρτσα, 100% χαλκό |
| Σχήμα | GP41FWS |
|---|---|
| Πρωταρχικός | 30kw 38kva |
| Εφεδρικός | 33KW 41KVA |
| Ονομαστική ισχύς παραγωγής Gen-set | 230/400V 50Hz |
| Μέγεθος (L × W × H) mm | Ανοιχτό: 1800*800*1150, Σιωπηλό: 2320*1060*1150 |
| μοντέλο | PD12ST |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| 10kva τύπος γεννητριών | Φορητός/Soundproof σιωπηλός τύπος |
| 10kva εξουσιοδότηση γεννητριών | 12 ώρες Months/1000 |
| Αρχική μέθοδος | μηχανικός ή ηλεκτρονικός |
| AMPS | 300 |
|---|---|
| συχνότητας | 50HZ/60HZ |
| Τάση | 120/220/240 |
| Εγγύηση | 1 έτος ή 1000 ώρες |
| Φάση | Μονοφασικοί |
| Ποσοστό δύναμης | 50kVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50 Hz/60 Hz |
| Μοντέλο κινητήρα | FAW/FAWED/XICHAI και άλλα εμπορικά σήματα για προαιρετικά |
| Τετάρτη | 230/400 |
| Εναλλακτικός | Κίνα Stamford/Leroy Somer/Marathon για προαιρετικό |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 16kw 20ka |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| AVR | Αβούρτσιστος |
| ρουλεμάν | Ενιαίος/διπλάσιο |
| Χαλκός | Χαλκός 100% |
| Ονομαστική ισχύς παραγωγής Gen-set | 230/400V 50Hz |
|---|---|
| Διάσταση (Μ×Π×Υ) | 3400*1400*1900 |
| Βάρος | 2200Kg |
| Μάρκα κινητήρα | FAWDE |
| Κύλινδρος αριθ. | 6 |
| ποσοστό δύναμης | 10KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50HZ/60HZ |
| κινητήρας | PowerFriend 292F |
| Τάση | 230/400 |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 8kVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ταχύτητα | 3000 στροφές / 3600 στροφές / λεπτό |
| Τύπος κυλίνδρου | 1 κύλινδρο 4 ροών |
| Τύπος εκκίνησης | Ηλεκτρική / χειροκίνητη εκκίνηση |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5.5KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ταχύτητα | 3000RPM το /3600RPM |
| Τύπος κυλίνδρων | 1 κύλινδρος 4 κτύπημα |
| Τύπος έναρξης | Ηλεκτρική/έναρξη χεριών |