| Δύναμη εξόδου | 20kw 25kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη εξόδου | 20kw 25kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220v - 690v προαιρετικός |
| Μηχανή | FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 30KVA/ 24KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 50Α |
| Τετάρτη | 220/380V 230/400V |
| Μηχανή | Μηχανή RAYWIN |
| ονομαστική ισχύς | 125kva / 100kw |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 180A |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | Αρχική Ιταλία FPT/ NEF67Sm1 |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 5KVA 10KVA 15KVA 20KVA 30KVA |
|---|---|
| Τρέχων | 10Α-60 |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Κινεζικός κινητήρας KOFO/FAW/WEICHAI/YUCHAI |
| Εναλλακτικός | Αρχικό Στάμφορντ / Μεκ Άλτε |
| Δύναμη αναμονής | 300 kW / 375 kVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 540Α |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Ιταλία Μηχανή | FPT FPT/ CURSOR13TE2A |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 15Kva |
|---|---|
| Τρέχων | 22Α |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Κινέζικος κινητήρας Fawde |
| Εναλλακτικός | Αρχικό Στάμφορντ / Μεκ Άλτε |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 70KW/88KVA 77KW/96KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | Ανάλογα με την ισχύ |
| Τετάρτη | 220v-690v Προαιρετικά |
| Μηχανή | Ειδικότερα, η παραπομπή στο άρθρο 4 παράγραφος 1 στοιχείο β) του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 1224/2009 πρέ |
| Κατηγορία ισχύος | 80Kw/100Kva |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 88Kw/110Kva |
| Μηχανή | Δοκιμαστικό υλικό |
| Εναλλακτικός | Τύπος Stamford, χωρίς βούρτσα, 100% χαλκό |
| Πίνακας ελέγχου | Deepsea / Smartgen |
| Δύναμη εξόδου | 60KW 75kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Μηχανή | FPT NEF45 SM 2A |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |