| Δύναμη εξόδου | 24KW 30KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz |
| Τετάρτη | 230/400V |
| Μηχανή | FAWDE |
| Εναλλακτικός | Stamford |
| Δύναμη εξόδου | 12KW 12,5KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μεκάλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη εξόδου | 80KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Αρχική ισχύς UK perkins |
| Εναλλακτικός | Αρχικό Στάμφορντ / Μεκ Άλτε |
| Σχήμα | GP413FWS |
|---|---|
| πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| Παράγοντας ισχύος | 0,8 |
| Αρχική μέθοδος | Μηχανικά ή ηλεκτρονικά |
| Χρώμα | εξαρτηθείτε |
| Δύναμη εξόδου | 40KW 50KVA |
|---|---|
| συχνότητα | 50Hz |
| Τετάρτη | 230/400V |
| Μηχανή | FAWDE |
| Εναλλάκτης | Stamford |
| ποσοστό δύναμης | 5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50HZ/60HZ |
| Πρότυπο μηχανών | 186FAE |
| Τάση | 230 |
| Εναλλάκτης | επιλογή |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 120kw 150kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| AVR | Αβούρτσιστος |
| ρουλεμάν | Ενιαίος/διπλάσιο |
| Χαλκός | Χαλκός 100% |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 6.5Kw σε 1000Kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| AVR | Αβούρτσιστος |
| ρουλεμάν | Ενιαίος/διπλάσιο |
| Χαλκός | Χαλκός 100% |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 200 kW / 250 kVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | 360Α |
| Τετάρτη | 220V-690V |
| Μηχανή | Μηχανή WUXI WD129TAD19 |
| Πρωταθλήματα σε 50HZ, 40°C περιβάλλοντος | 20kw 25kva |
|---|---|
| Σε κατάσταση αναμονής σε 50HZ, 40°C περιβάλλοντος | 22KW 27.5KVA |
| Ονομαστική ισχύς παραγωγής Gen-set | 230/400V 50Hz |
| Διάσταση (Μ×Π×Υ) | Αθόρυβο: 2000*940*1200 |
| Μάρκα κινητήρα | FAWDE |